Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
КРЦ
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Регіональна науково-практична конференція-семінар
з питань застосування Кримінального процесуального кодексу України
У заході брали участь радник Президента України, керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України А. В. Портнов; президент Національної академії правових наук України, ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» В. Я. Тацій; постійний представник Верховної Ради України в Конституційному суді України А. О. Селіванов, секретар Харківської міської ради О. М. Новак, прокурор Харківської області Г. Є. Тюрін, начальник Управління Служби Безпеки України в Харківській області генерал-майор В. М. Вишневський, начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області, полковник внутрішньої служби Є. Ю. Бараш; професор кафедри кримінального процесу Донецького юридичного інститут МВС України Л. М. Лобойко; представники правоохоронних та місцевих органів влади, системи освіти і науки, громадських організацій та ін.

Захід відкрив і привітав присутніх президент Національної академії правових наук України В. Я. Тацій. Він зазначив: «Безумовно, це велика подія – Україна нарешті отримала новий Кримінальний процесуальний кодекс. Важливо, що вже сьогодні до набрання ним чинності, ми у такому форматі, із залученням провідних науковців та практиків, змогли дати правильне тлумачення положень кодексу та напрацювали попередні рекомендації щодо порядку реалізації його норм».

На конференції розглянуто питання, які нині є важливими для нашої правової системи, обговорюються науковою громадськістю та практичними працівниками – новий Кримінальний процесуальний кодекс України, історія і методологія підготовки та перспективи його застосування; нагляд прокурора за додержанням законів під час проведення досудового розслідування; забезпечення конституційного права на судовий захист; удосконалення кримінального законодавства та законодавства про адміністративні проступки.

Ця нарада була першою у серії конференцій по обговоренню нового KПК.
Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net