Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Шановні колеги!

Відповідно до статті 54 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» Науковий комітет Національної ради України з питань розвитку науки і технологій, як Ідентифікаційний комітет Національного фонду досліджень України, проводить конкурс щодо обрання членів Наукової ради цього фонду.

Положення про Національний фонд досліджень України затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 року № 528. Положення про конкурс щодо обрання членів Наукової ради Національного фонду досліджень України затверджено рішенням Наукового комітету від 16 липня 2018 року № 7.

Національна академія правових наук України доводить до відома наукової громадськості текст оголошення з відповідними додатками (формами заяви, анкети, згоди кандидата на обробку персональних даних та вимогами до оформлення документів) і Положення про конкурс щодо обрання членів Наукової ради Національного фонду досліджень України.


Додаток 1: Положення про конкурс щодо обрання членів Наукової ради НФД України (ЗБЕРЕГТИ)

Додаток 2: Оголошення з інформацією щодо процедури конкурсу (ЗБЕРЕГТИ)

Додаток 3: Заява кандидата (ЗБЕРЕГТИ)

Додаток 4: Анкета кандидата (ЗБЕРЕГТИ)

Додаток 5: Згода на обробку персональних даних (ЗБЕРЕГТИ)

Додаток 6: Вимоги до оформлення документів (ЗБЕРЕГТИ)


Запрошуємо до участі у міжвідомчій нараді, яку проводить Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим

23 липня 2018 року об 11.00 у приміщенні Київського регіонального центру Національної академії правових наук України (м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3) Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим проводить міжвідомчу нараду щодо зібрання доказової бази за заявами України до Міжнародного кримінального суду.

На заході обговорюватимуться проблеми доведення українською стороною в «Гаазькому трибуналі» вчинення військових злочинів Росії на території України, обставин порушення агресором прав і свобод людини і громадянина, гарантованих міжнародними угодами і конвенціями, захисту інтересів України в правовому полі.

Запрошуємо до участі у нараді всіх бажаючих. З метою отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся за тел.: (044) 253-34-19 або по електронній пошті: krc.naprn@ukr.net.

Відбувся міжнародний науковий семінар «Конституційні
цінності і права людини: виклики XXI століття»

27 червня у Конституційному Суді України відбувся міжнародний науковий семінар «Конституційні цінності і права людини: виклики XXI століття» з нагоди 22-ї річниці прийняття Конституції України. Захід організований за ініціативи та під егідою Конституційного Суду України спільно з Національною академією правових наук України, за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. У семінарі прийняли участь відомі теоретики та практики конституційного права України і зарубіжних країн (судді Конституційного Суду України, представники органів державної влади, члени НАПрН України, представники апарату президії та Київського регіонального центру НАПрН України, науковці) з метою обговорення викликів XXI століття у сфері захисту найвищої цінності в демократичній державі – людини, її прав та свобод.Відбувся Всеукраїнський круглий стіл
з питань земельного, аграрного, екологічного права
щодо оцінки впливу на довкілля

18 червня 2018 року у Київському регіональному центрі НАПрН України відбувся Всеукраїнський круглий стіл з питань земельного, аграрного, екологічного права щодо оцінки впливу на довкілля. Із вітальним словом до учасників круглого столу звернулись президент НАПрН, доктор юридичних наук, професор О. В. Петришин, який привітав учасників, акцентував увагу присутніх на важливості обговорення питань оцінки впливу в контексті забезпечення національної безпеки, збереження довкілля і поліпшення життєвого середовища в Україні. Також присутніх привітали керівник Київського регіонального наукового центру НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Н. С. Кузнєцова та директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАН України Ю. С. Шемшученко. Модератором круглого столу виступив доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України В. В. Носік. В роботі круглого столу взяв участь суддя Верховного Суду, доктор юридичних наук, професор В. Ю. Уркевич, який у своєму виступі звернув увагу на важливості використання напрацювань юридичної науки, зокрема, з питань оцінки впливу на довкілля при формуванні судової практики вищою судовою інстанцією.Відбулося засідання президії
Національної академії правових наук України

15 червня в Київському регіональному центрі Національної академії правових наук України відбулось засідання президії НАПрН України. Участь в засіданні прийняли почесний президент Академії Тацій Василь Якович, президент Петришин Олександр Віталійович, перший віце-президент Кучерявенко Микола Петрович, віце-президент – керівник Київського регіонального центру НАПрН України Кузнєцова Наталія Семенівна, головний учений секретар Академії Журавель Володимир Андрійович, радник президії Академії Тихий Володимир Павлович, академіки-секретарі відділень, члени президії Національної академії правових наук України, директори науково-дослідних інститутів НАПрН України, представники регіональних центрів, члени Академії. У засіданні президії також взяли участь віце-президент Національної академії медичних наук України Коваленко Володимир Миколайович, ректор Національної академії внутрішніх справ Чернєй Володимир Васильович, ректор Національної академії Служби безпеки України Кудінов Сергій Сергійович.Запрошуємо до участі у засіданні Робочої групи
з питань реінтеграції та деокупації Криму

19 червня 2018 р. в 10.00 у Київському регіональному центрі Національної академії правових наук України Постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим проведе засідання Робочої групи високого рівня з періодичного опрацювання актуальних питань реінтеграції та деокупації Криму, протидії російській агресії на півострові, надання відповідних пропозицій Президентові України.

Під час засідання буде обговорено План невідкладних заходів з протидії російської агресії з тимчасово окупованої території України в Криму, захисту інтересів держави, громадян України та українських юридичних осіб в Криму на 2018-2019 роки, як документ, розроблений Представництвом Президента України в Автономній Республиці Крим та схвалений Експертною радою при Представництві 11 квітня 2018 року.

У Плані враховані пропозиції Національної академії правових наук України та уповноважених центральних органів державної влади. Крім обговорення Плану на засіданні Робочої групи будуть підняті окремі актуальні проблеми, повязані з тимчасовою окупацією Криму.

Відбувся круглий стіл на тему: «Державна служба в Україні: становлення, розвиток та наближення до європейських стандартів»

13 червня 2018 року в рамках відзначення у місті Києві 100-річчя запровадження державної служби у виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) був проведений круглий стіл на тему: «Державна служба в Україні: становлення, розвиток та наближення до європейських стандартів».Запрошуємо до участі у Всеукраїнському круглому столі
з питань земельного, аграрного, екологічного права
щодо оцінки впливу на довкілля

18 червня 2018 року у Київському регіональному центрі НАПрН України відбудеться Всеукраїнський круглий стіл з питань земельного, аграрного, екологічного права щодо оцінки впливу на довкілля. В межах Всеукраїнського круглого столу передбачається обговорення актуальних проблем філософії, теорії і практики сучасного земельного, екологічного, аграрного права у механізмі правового регулювання суспільних відносин у сфері оцінки впливу на довкілля в Україні в умовах участі України у Європейських та світових інтеграційних процесах.

Круглий стіл буде проводитись на базі Київського регіонального центру НАПрН України. Місце проведення: м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3, другий поверх, початок о 10 годині.


Відбувся круглий стіл на тему:
«Незаконне збагачення: питання правової кваліфікації»

8 червня 2018 року у Київському регіональному центрі Національної академії правових наук України відбувся Круглий стіл на тему «Незаконне збагачення: питання правової кваліфікації». Науковий захід був організований та проведений Центром спільно з Комітетом з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради України.Відбувся круглий стіл на тему:
«Право народу на належне урядування»

5 червня 2018 року у м. Києві відбувся круглий стіл на тему «Право народу на належне урядування». Організаторами заходу виступили Київський регіональний центр Національної академії правових наук України та Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. У ньому взяли участь представники Верховної Ради України, Верховного Суду України, представники провідних наукових установ та навчальних закладів – Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Інституту законодавства Верховної Ради України, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Запорізького національного університету, Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького, Національного авіаційного університету, Національної академії внутрішніх справ та громадських організацій.Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail aprnu@ukr.net