Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Запрошуємо до участі у круглому столі
«Незаконне збагачення: питання правової кваліфікації»

Київський регіональний центр Національної академії правових наук України та Комітет з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради України запрошують взяти участь у Круглому столі на тему “Незаконне збагачення: питання правової кваліфікації”.

В роботі круглого столу приймуть участь провідні науковці, народні депутати України, політичні та громадські діячі, працівники органів прокуратури, адвокати, а також практикуючі юристи. У ході дискусії будуть обговорені питання притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого статтею 368-2 Кримінального кодексу України, обговорення інших проблемних аспектів протидії корупційним явищам в Україні.

Науковий захід буде проведено 8 червня 2018 року за адресою: м. Київ, вулиця Пилипа Орлика, 3. Початок роботи - 12.00.


Засідання президії
Національної академії правових наук України

15 червня 2018 р. відбудеться засідання президії Національної академії правових наук України. Засідання буде проведено за адресою: м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3 (приміщення Київського регіонального центру Національної академії правових наук України).

Початок засідання - 13.00.


Відбувся круглий стіл на тему: «Інститут помилування в Україні»

23 травня 2018 року Національною академією правових наук України разом з Інститутом кримінально-виконавчої служби за підтримки Департаменту з питань помилування Адміністрації Президента України та Пенітенціарної асоціації України проведено круглий стіл на тему: «Інститут помилування в Україні». Захід відбувся на базі Київського регіонального наукового центру Національної академії правових наук України за адресою: м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3.Члена НАПрН України відзначено
державною нагородою з нагоди Дня науки

Відповідно до Указу Президента України №135/2018 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки" за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Костицького Михайла Васильовича, дійсного члена (академіка) НАПрН України, доктора юридичних наук, професора нагороджено орденом «За заслуги» І ступеня.

Колектив президії Національної академії правових наук України щиро вітає Михайла Васильовича з високою державною нагородою.


Запрошуємо до участі у круглому столі
«Інститут помилування в Україні»

Київський регіональний центр Національної академії правових наук України та Інститут кримінально-виконавчої служби запрошує взяти участь у Круглому столі на тему “Інститут помилування в Україні”, який буде проведено 23 травня 2018 року.

В роботі круглого столу приймуть участь представники наукової спільноти, Департаменту з питань помилування Адміністрації Президента України, політичними та громадськими діячами, а також практичні працівники органів та установ виконання покарань. У ході дискусії будуть обговорені такі питання як аналіз проблем у вітчизняній процедурі помилування та її вдосконалення в Україні з урахуванням міжнародного досвіду. Окрім цього планується презентація колективної монографії “Інститут помилування в Україні та світі” та обговорення найбільш актуальних питань щодо помилування.

Науковий захід буде проведено 23 травня 2018 року за адресою: м. Київ, вулиця Пилипа Орлика, 3. Початок роботи - 10.00.


В Київському регіональному центрі НАПрН України відбулась робоча зустріч з директором Державного бюро розслідувань

8 травня 2018 року в Київському регіональному центрі Національної академії правових наук України відбулась робоча зустріч віце-президента - керівника Київського регіольнального центру Нацональної академії правових наук України Наталії Кузнєцової з директором Державного бюро розслідувань Романом Трубою. На зустрічі також були присутні ректор Національної академії внутрішніх справ генерал поліції другого рангу, доктор юридичних наук, професор Володимир Чернєй та академік Національної академії правових нак України, доктор юридичних наук, професор Василь Шакун.Віце-президент - керівник Київського регіонального центру НАПрН України Н. Кузнєцова провела робочу зустріч з ректором Національної академії внутрішніх справ В. Чернєєм

7 травня 2018 року Віце-президент - керівник Київського регіонального центру Національної академії правових наук України Наталія Кузнєцова провела робочу зустріч з ректором Національної академії внутрішніх справ, генералом поліції другого рангу, доктором юридичних наук, професором Володимиром Чернєєм. Під час зусрічі були обговорені питання співпраці між двома установами в реалізації державної політики у боротьбі зі злочинністю в частині, що вимагає наукового забезпечення. В контексті наведеного прийнято рішення про створення, спільно з Державним науково-дослідним інститутом МВС України, Науково-дослідницького центру розвитку кримінальної юстиції в Україні.Відбувся VIІI Міжнародний цивілістичний форум «Розвиток
сучасного приватного права в країнах Європи»

19-20 квітня 2018 року відбувся VIІI Міжнародний цивілістичний форум «Розвиток сучасного приватного права в країнах Європи». Захід був підготовлений Національною академією правових наук України, Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація цивілістів України» та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.Науково-практична конференція «Пріоритетні напрями розвитку аграрного законодавства і права в сучасних умовах»

20 квітня Національна академія правових наук України разом з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого (кафедра земельного та аграрного права) провели науково-практичну конференцію «Пріоритетні напрями розвитку аграрного законодавства і права в сучасних умовах». Присутніх привітали головний учений секретар НАПрН України В. А. Журавель, проректор з наукової роботи НЮУ ім. Я. Мудрого, дійсний член (академік) НАПрН України А. П. Гетьман, член-кореспондент НАПрН України, завідувач кафедри земельного та аграрного права університету М. В. Шульга та.Міжнародна конференція «Права біженців та внутрішньо
переміщених осіб: кращі європейські практики та шляхи їх імплементації в Україні»

3-4 квітня 2018 року Національна академія правових наук України спільно з партнерами — Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), проектом Ради Європи «Сприяння захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні», Управлінням Верховного Коміссара ООН з питань захисту прав біженців, Громадською організацією українців Словаччини SME SPOLU за підтримки SlovakAid — провела велику міжнародну конференцію, присвячену проблемам захисту прав біженців та внутрішньо переміщених осіб в Україні.Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail aprnu@ukr.net