Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Відбулись загальні збори
Національної академії правових наук України

16-17 березня 2017 р. у м. Харкові в приміщенні Національної академії правових наук України відбулися засідання президії та щорічні загальні збори Академії.
До уваги членів НАПрН України, науково-дослідних
установ та наукової спільноти!

Президія НАПрН України публікує результативні показники діяльності Національної академії правових наук України у 2016 році (додається). Також на засіданні президії, яке відбудеться 16 березня 2017 року, одим із питань буде затвердження нової редакції Положення про порядок обрання дійсних членів (академіків), членів-кореспондентів та іноземних членів Національної академії правових наук України (проект додається). Просимо членів НАПрН України та наукову спільноту ознайомитись з зазначеними документами.

Додаток:

Результативні показники діяльності НАПрН України у 2016 році (переглянути)

Проект Положення про порядок обрання дійсних членів (академіків), членів-кореспондентів та іноземних членів НАПрН України (переглянути)Кандидати для участі у виборах членів
Національної академії правових наук України

Відповідно до п. 21 Статуту Національна академія правових наук України оголошує список зареєстрованих кандидатів для участі у виборах членів НАПрН України. Загалом зареєстровано 87 кандидатів, з яких 24 кандидати у дійсні члени (академіки) та 63 кандидати у члени-кореспонденти.
Пішла з життя член-кореспондент
Національної академії правових наук України

26 лютого 2017 року на 66-му році пішла з життя член-кореспондент Національної академії правових наук України Нижник Ніна Романівна.До уваги членів НАПрН України та наукової спільноти!

Для ознайомлення надається проект порядку денного загальних зборів Національної академії правових наук України, які відбудуться 16-17 березня 2017 року в місті Харкові.До уваги наукової громадськості!

Вийшов друком II том "Філософія права" 20-ти томного видання "Велика українська юридична енциклопедія".

Видання є першим в Україні систематизованим зведенням знань про основні поняття і проблеми філософії права як світоглядно-методологічної основи правознавства, а також історію головних філософсько-правових ідей із давнини до наших часів, містить відомості про видатних вітчизняних та зарубіжних філософів права. Розраховане на науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами та історією філософії права.Загальні збори Національної академії
правових наук України та засідання президії

До уваги академіків, членів-кореспондентів
та іноземних членів НАПрН України!


Президія НАПрН України повідомляє, що 16-17 березня 2017 року відбудуться загальні збори Національної академії правових наук України та засідання президії Академії. Місце проведення - м. Харків, вул. Пушкінська, 70. Реєстрація учасників - з 9.00.Національна академія правових наук України
оголошує конкурс!

Національна академія правових наук України відповідно до свого Статуту оголошує конкурс на заміщення посади директора Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН України.

Особа, яка претендує на посаду директора інституту, має вільно володіти державною мовою, мати науковий ступінь доктора наук або доктора філософії за спеціальністю «правознавство» і стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менш як 10 років.

Матеріали претендентів на посаду директора інституту президія НАПрН України приймає протягом двох місяців з дня оголошення конкурсу на посаду директора інституту, встановлює відповідність вимогам та вносить кандидатів на розгляд зборів колективу наукових працівників інституту.

Більш детальна інформація за телефоном (057) 704-19-01. Контактна особа – Володимир Андрійович Журавель, головний учений секретар НАПрН України, член-кореспондент НАПрН України.


Національна академія правових наук України
оголошує про проведення виборів!

Національна академія правових наук України відповідно до свого Статуту оголошує вибори на заміщення 6 вакансій дійсних членів (академіків) та 17 вакансій членів-кореспондентів по відділеннях: теорії та історії держави і права - 1 вакансія дійсного члена (академіка), 4 вакансії членів-кореспондентів; державно-правових наук і міжнародного права - 1 вакансія дійсного члена (академіка), 3 вакансії членів-кореспондентів; цивільно-правових наук - 1 вакансія дійсного члена (академіка), 3 вакансії членів-кореспондентів; екологічного, господарського та аграрнорго права - 1 вакансія дійсного члена (академіка), 3 вакансії членів-кореспондентів; кримінально-правових наук - 2 вакансії дійсних членів (академіків), 4 вакансії членів-кореспондентів.*

*Примітка: виплата довічної плати за звання дійсного члена та члена-кореспондента Національної академії правових наук України новообраним членам буде проводитись за наявності фінансування з державного бюджету України.

Більш детальна інформація за телефоном (057) 704-19-01 та на веб-сайті академії за адресою: www.aprnu.kharkiv.org/vybory_2016/Index.php.


Національна академія правових наук України поглиблює
співпрацю з науковими установами та правозастосовними
органами у сфері запобігання злочинності

23 грудня в Національній академії внутрішніх справ за сприяння Національної академії правових наук України та Міністерства внутрішніх справ України був проведений круглий стіл на тему «Злочинність в Україні: сучасні тенденції та чинники».


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail aprnu@ukr.net