Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Пішов з життя член-кореспондент
Національної академії правових наук України

18 грудня 2016 року на 56-му році пішов з життя член-кореспондент Національної академії правових наук України Мурашин Олександр Геннадійович.Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація
державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі»

В міжнародний день боротьби з корупцією у Національній академії внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція, співорганізатором якої виступила Національна академія правових наук України, Міністерство внутрішніх справ, інші урядові та громадські організації.
Вітаємо з ювілеєм члена-кореспондента
НАПрН України Оксану Мар'янівну Вінник!

6 грудня 2016 року доктору юридичних наук, професору, члену-кореспонденту Національної академії правових наук України Оксані Мар'янівні Вінник виповнилось 65 років від дня народження.


До уваги дійсних членів (академіків)
та членів-кореспондентів НАПрН України!

Відповідно до пункту 32 Статуту Національної академії правових наук України просимо Вас надати до президії звіт про наукову діяльність за 2016 р. згідно форми у додатку*. Зазначену інформацію просимо надіслати до президії Академії до 30 грудня поточного року у друкованому та в електронному вигляді. Копію звіту просимо надати академіку-секретарю Вашого відділення та до регіонального наукового центру.*Додаток: Схема індивідуального звіту за 2016 рік (ЗБЕРЕГТИ)Відбувся медико-правовий форум «Захист прав і свобод
людини у сфері охорони здоров’я: виклики та реалії реформ»

2-3 грудня 2016 року відбувся медико-правовий форум «Захист прав і свобод людини у сфері охорони здоров’я: виклики та реалії реформ». Національна академія правових наук України виступила співорганізатором заходу.


Відбулася міжнародна конференція «Судова правотворчість у механізмі забезпечення принципу верховенства права в умовах реформування правосуддя»

24-25 листопада 2016 року у Верховному Суді України відбулася міжнародна конференція «Судова правотворчість у механізмі забезпечення принципу верховенства права в умовах реформування правосуддя». Організаторами конференції виступили Верховний Суд України, Національна академія правових наук України та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.Співробітнику НАПрН України Гетьману Є. А. присуджено
премію Президента України для молодих вчених

Відповідно до Указу Президента України №509/2016 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2016 року» на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки за роботу «Нормотворча діяльність органів виконавчої влади в Україні: правовий зміст і проблемні питання» начальнику відділу НАПрН України Гетьману Євгену Анатолійовичу присуджено премію Президента України для молодих вчених.Вітаємо з ювілеєм дійсного члена (академіка)
НАПрН України Василя Федоровича Сіренка!

11 листопада 2016 року доктору юридичних наук, професору, дійсному члену (академіку) Національної академії правових наук України, заслуженому діячу науки і техніки України Василю Федоровичу Сіренку виповнилось 75 років від дня народження.


Вітаємо з ювілеєм члена-кореспондента
НАПрН України Анатолія Миколайовича Статівку!

1 листопада 2016 року доктору юридичних наук, професору, Заслуженому діячу науки і техніки України, члену-кореспонденту Національної академії правових наук України Анатолію Миколайовичу Статівці виповнилось 60 років від дня народження.

Національний форум «Всеукраїнське громадське
обговорення реформи державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні»

В Національній академії правових наук України пройшло засідання східноукраїнської панелі Національного форуму «Всеукраїнське громадське обговорення реформи державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні» за участю Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва. Обговорена концепція реформи сфери інтелектуальної власності та проект закону про національну систему інтелектуальної власності, розроблений за участю харківських науковців та фахівців з права.Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail aprnu@ukr.net