Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Привітання НАПрН України з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні Українці!

Рік, що минає, став найважчим випробуванням в історії незалежної України, але незважаючи на всі труднощі, ми, Українці, гідно пройшли ці випробування, спільними зусиллями та наполегливою працею вистояли та непохитно стоїмо перед навалою російської агресії, наближаючи нашу Перемогу.

Всім, хто сьогодні боронить Україну перед навалою ворога – честь і глибока шана! Збройні Сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу та в її майбутнє!

Вірю, що прийдешній 2023 рік стане роком втілення нашої найзаповітнішої мрії – Перемоги України, яка принесе нашій державі мир, відбудову та процвітання.

Щиро вітаю Вас зі світлими, радісними святами – прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік дарує кожному лише радість, буде щедрим на втілення планів та сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму. Сповнений надії, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.

З повагою,

Володимир Журавель, в. о. президента НАПрН України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net