Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Вітаємо з ювілеєм члена-кореспондента НАПрН України Миколу Івановича Козюбру!Президія Національної академії правових наук України щиро вітає з ювілеєм – 85-річчям від дня народження Козюбру Миколу Івановича, члена-кореспондента НАПрН України, професора кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України.

У цей святковий радісний день зичимо Вам міцного здоров’я та невичерпної наснаги в усіх Ваших справах, благополуччя та мудрості. Нехай здійсняться всі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу, а професійний досвід буде надійним прикладом для Ваших послідовників у всіх справах в ім’я процвітання та розвитку всієї України.

Бажаємо Вам родинного благополуччя, вірних людей в оточенні, здійснення всіх сподівань, творчого натхнення та нових ідей! Хай доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших близьких! З ювілеєм!

З повагою,
колектив президії
Національної академії правових наук України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net