Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Вітання президента НАПрН України з нагоди 25-річчя Конституції України
Прийняття у 1996 році Конституції України остаточно ствердило незалежність української держави. Український народ закріпив власні принципи державотворення і побудови суспільства, визначив мету подальшого державного розвитку та цінності, покладені в його основу. Ми вирішили будувати демократичну, соціальну і правову державу, основною цінністю якої є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека. Ми заявили, що норми Конституції України є нормами прямої дії, а отже, кожен громадянин України перебуває під її безпосереднім захистом.

У преамбулі Конституції України закріплено, що Верховна Рада України приймає Конституцію України від імені українського народу «усвідомлюючи відповідальність перед Богом та власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями». Ці важливі слова, як і сама Конституція – дороговказ для кожного сумлінного громадянина України. Конституція є надійним фундаментом незалежної країни, гарантом прав та свобод її громадян, незалежності держави.

В цей святковий день хочу побажати, щоб у вашій душі панувала радість, гордість за свою країну та почуття відповідальності за її сьогодення та майбутнє. З нагоди свята бажаю вам мудрих рішень, наснаги у праці та віри у світле майбутнє українського народу, згуртованості навколо спільної національної ідеї, високого рівня громадянської свідомості, патріотизму та Божого благословіння!

З повагою,
Олександр Петришин,
президент НАПрН України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net