Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток України в умовах мілітарного впливу: соціально-правові, економічні та екологічні аспекти»
28 березня науковці Національної академії правових наук України долучилися до роботи міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток України в умовах мілітарного впливу: соціально-правові, економічні та екологічні аспекти».

Співорганізаторами наукового заходу виступили Національна академія наук України, Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова НАН України», Центр перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки, Відділення теорії та історії держави і права Національної академії правових наук України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Ресурсний центр з питань бізнесу та прав людини (Велика Британія) та інші.

Конференція проводилася за підтримки ПРООН в рамках Проєкту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення», що фінансується Урядом Японії.

Участь у роботі конференції взяли директор Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова НАН України», член-кореспондент НАН України та НАПрН України, доктор юридичних наук, професор Устименко В. А., заступниця керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Любимова Я. Є., постійний представник програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє, в. о. академіка-секретаря відділення теорії та історії держави і права НАПрН України, дійсний член (академік) НАПрН України, доктор юридичних наук, професор Зайчук О. В., представники Донецького регіонального наукового центру НАПрН України.


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net