Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Відбулись загальні збори
Національної академії правових наук України
26 березня 2021 року у м. Полтава відбулися щорічні загальні збори НАПрН України, на яких було розглянуто важливі питання її життєдіяльності – підбиття підсумків роботи в 2020 році, вирішення ряду організаційно-кадрових питань та окреслення основних завдань на 2021 рік.

У роботі загальних зборів взяли участь керівництво академії, дійсні члени (академіки), члени-кореспонденти, делегати науково-дослідних установ НАПрН України. З вітальними словами виступили перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук та оголосив привітання учасникам загальних зборів від Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова. З вітанням також виступив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Далі зі звітною доповіддю про діяльність Національної академії правових наук України у 2020 році виступив президент НАПрН України Олександр Петришин.

Проведено вибори президента, першого віце-президента та головного ученого секретаря НАПрН України. На посаду президента НАПрН України президією та колективами науково-дослідних установ було внесено кандидатуру дійсного члена (академіка) НАПрН України Петришина Олександра Віталійовича. Його кандидатуру під час проведення голосування підтримала абсолютна більшість дійсних членів (академіків), членів-кореспондентів та делегатів науково-дослідних установ Національної академії правових наук України.

Також проведено вибори першого віце-президента та головного ученого секретаря НАПрН України. У відповідності до статуту НАПрН України кандидатури на ці посади вносить президент Академії. За результатами таємного голосування першим віце-президентом обрано дійсного члена (академіка) НАПрН України, доктора юридичних наук, професора Журавля Володимира Андрійовича, головним ученим секретарем – члена-кореспондента НАПрН України, доктора юридичних наук, професора Гетьмана Євгена Анатолійовича.

Затверджено на посадах директора Київського регіонального центру НАПрН України Кота Олексія Олександровича, члена-кореспондента НАПрН України, доктора юридичних наук, професора та директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України Дорошенка Олександра Федоровича, кандидата юридичних наук, судового експерта.

Припинено членство в Національній академії правових наук України члена-кореспондента НАН України та НАПрН України, доктора юридичних наук, професора Шаповала Володимира Михайловича за його власною заявою. Рішення підтримало більше двох третин осіб, які брали участь в голосуванні.

Розглянуто та схвалено внесення змін до Статуту Національної академії правових наук України. У 2020 році були прийняті зміни до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», в зв’язку з цим виникла необхідність привести у відповідність до положень цих змін Статут Національної академії правових наук України.

Затверджено Стратегію розвитку Національної академії правових наук України на 2021-2025 роки, яка розроблена з метою зростання ролі вітчизняної юридичної науки як важливого чинника модернізації держави, збільшення внеску Національної академії правових наук України у забезпечення ефективного правового розвитку України, її обороноздатності та національної безпеки.


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net