Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

365 днів незламності України та Українського народу!
Сьогодні – рівно рік, як російський агресор розпочав злочинне повномасштабне вторгнення в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку російська федерація розпочала 9 років тому з окупації Криму. Відтоді ми, українці, живемо в умовах жорстокої, агресивної війни, що перекреслила наше щасливе життя й остаточно зруйнувала міжнародний порядок у світі.

Україна та її народ у боротьбі з повномасштабним вторгненням рф героїчно відстоюють своє право на незалежність, на власний європейський вектор розвитку та мирне майбутнє. В своїй боротьбі український народ ціною життя своїх синів і дочок платить за свободу і незалежність як власної держави, так і за безпеку світового співтовариства.

Розв’язана росією повномасштабна війна проти України спрямована на геноцид Українського народу, знищення Української державності, національної ідентичності, культури та мови. Український народ єдиний в прагненні якнайшвидше перемогти ворога та відбудувати сильну та заможну країну з європейськими цінностями.

Своєю збройною агресією росія розв’язала континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки. Росія веде бойові дії, порушуючи всі можливі норми міжнародного права, а світ знову зіткнувся з режимом, який прагне та прямує до новітнього тоталітаризму.

Російські війська здійснюють небачені в Європі з часів Другої світової авіаційні, ракетні та артилерійські обстріли території України. Російські ракети та снаряди вражають тисячі цивільних об’єктів інфраструктури: житлові будинки, лікарні, школи, дитячі садки. Метою російської агресії є не просто загарбання територій, а знищення нашої національної ідентичності.

Не дивлячись на це, ми тримали і продовжуємо тримати оборону й демонструємо волю перемогти ворога, об’єднуючи зусилля на всіх рівнях, чим доводимо спроможність протистояти російській агресії. Кожен із нас робить свій внесок у боротьбу з російським агресором, захищаючи Україну зі зброєю в руках або рятуючи життя і здоров’я українських захисників та захисниць чи займаючись волонтерством та допомагаючи армії; протидіючи російській пропаганді та дезінформації; рятуючи людей з-під завалів після обстрілів чи відновлюючи критичну інфраструктуру; відстоюючи українські інтереси на дипломатичному рівні чи представляючи Україну на міжнародних майданчиках і платформах; навчаючи підростаюче покоління та забезпечуючи розвиток науки або підтримуючи тих, хто поруч і кому важко в цей складний для нас період.

За рік, що минув від повномасштабного вторгнення, український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості та єдності перед ворогом. Повномасштабний напад міцно консолідував українську націю. Національна єдність стала основою успішного спротиву. Українці вистояли й довели свою спроможність перемагати російську військову агресію.

В цей день, як і в кожен попередній день війни, низько схиляємо голови перед подвигом наших патріотів, які відстоюють суверенітет і незалежність нашої держави, пройшовши низку випробувань задля миру та благополуччя, світлого майбутнього прийдешніх поколінь. Прагнення до свободи, єдність переконань та пам'ять про власних героїв – це той фундамент, який дозволяє вистояти українцям у складні часи.

Дякуємо усім, хто стоїть на передовій боротьби з ворогом, виконує бойові задачі та щоденно, крок за кроком, наближає нашу перемогу. Дякуємо кожному захиснику та захисниці, що ми продовжуємо жити на своїй землі, в Україні! Світла памʼять кожному, хто віддав своє життя за свободу України!

Впевнені, що спільними зусиллями ми маємо зробити все можливе, щоб росія повною мірою відповіла за воєнні злочини та злочини проти людяності, за ті звірства, які чинять її війська в Україні, щоб військові та політичні злочинці понесли повну відповідальність за страждання Українців та кожне забране життя, за ті руйнування, яких вони завдали на нашій землі.

Вистоїмо та переможемо!

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

Володимир Журавель, в. о. президента НАПрН України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net