Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Привітання НАПрН України з Днем Соборності України!
Шановні Українці!

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому, у 1919 році, століттями розірваний український народ об'єднався на своїй землі заради створення єдиної держави. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Зараз ми усі єдині як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках та мріях. Всі ми прагнемо Перемоги і кожен день виборюємо своє бажання жити у вільній, безпечній та успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, і саме такою вона буде завдяки нашим спільним зусиллям.

В прагненнях щасливого майбутнього нашої країни ми маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом усі випробування, які випали на нашу долю. Пам’ятаємо, що сила духу, патріотизм, оптимізм та здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і незламною.

Українські захисники зі зброєю в руках змушені захищати нашу країну, оберігати цілісність та суверенність держави. Низький уклін усім, хто став на захист нашої держави! Вічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність та свободу України! Зусилля українців в боротьбі за свою свободу та прагнення жити в єдиній державі є непереможними та роблять нас дійсно соборним народом.

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас та нашу Державу. Тільки разом ми сильні, наша сила – у єдності. Спільними зусиллями – до Перемоги!

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

З глибокою повагою,

Володимир Журавель, в. о. президента НАПрН України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net