Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Оголошується конкурс на проведення відбору наукових робіт, що плануються до виконання за рахунок коштів державного бюджету
Президія Національної академії правових наук України відповідно до рішення № 108/10 від 15 березня 2019 р. оголошує конкурс на проведення відбору наукових робіт, що плануються до виконання за рахунок коштів державного бюджету.

У конкурсі приймають участь виключно науково-дослідні інститути, що перебувають у віданні Національної академії правових наук України та в яких у 2019 році спливає термін виконання тем фундаментальних досліджень, а саме:

- Науково-дослідний інститут державного будівництва і місцевого самоврядування (м. Харків);

- Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку (м. Харків);

- Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака (м. Київ);

- Науково-дослідний інститут інформатики і права (м. Київ).

Конкурс проводиться відповідно до Положення про проведення конкурсного відбору наукових робіт, що планується до виконання за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою бюро президії НАПрН України № 144/2-Б від 21.01.2019 р.

Тематика наукових робіт подається на конкурс згідно встановленої форми, що додається.

Учасник конкурсу разом з заявкою подає витяг із рішення вченої ради наукової установи про затвердження теми фундаментального дослідження, експертний висновок профільного відділення НАПрН України щодо актуальності поданої роботи, рішення Ради Київського регіонального центру НАПрН України про погодження теми дослідження (для установ, що перебувають у Київському регіоні).

Документи на участь у конкурсі подаються до 20 квітня 2019 року.

Заявка (у довільній формі), а також повідомлення про відкликання заявки на конкурс надсилаються на ім’я головного ученого секретаря НАПрН України до президії Національної академії правових наук України (м. Харків, вул. Пушкінська, 70 (тел.: 057- 707-79-89, email: aprnu@ukr.net) у паперовому та електронному вигляді.

Розгляд заявок конкурсною комісією та проведення необхідних наукових експертиз заявленої тематики здійснюється протягом двох місяців з дня завершення прийняття документів.

Рішення про затвердження результатів конкурсу приймає президія НАПрН України на своєму засіданні. Результати проведеного президією НАПрН України конкурсного відбору розміщуються на офіційному веб-сайті Академії протягом десяти днів з моменту завершення конкурсного відбору.

Інформація щодо теми фундаментального дослідження (завантажити)


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net