Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Продовольча та екологічна безпека у воєнний та післявоєнний часи: правові виклики для України та світу»
16 вересня 2022 р. на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Продовольча та екологічна безпека у воєнний та післявоєнний часи: правові виклики для України та світу».

Співорганізаторами цього заходу виступили Національна академія правових наук України та Національний університет біоресурсів та природокористування України.

Конференцію відкрили ректор Національного університету біоресурсів та природокористування України, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Станіслав Ніколаєнко та віцепрезидент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, заслужений діяч науки і техніки України Наталія Кузнєцова.

Учасників конференції привітали: перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, президент НАПрН України Олександр Петришин, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, заслужений діяч науки і техніки України Анатолій Гетьман.

Цікаві дискусії розгорнулися на секційних засіданнях. Доповідачі особливо підкреслювали актуальність і своєчасність наукового обговорення проблем продовольчої екологічної безпеки, а очільники НАПрН України та НУБіП засвідчили свої наміри щодо тісної співпраці науковців обох установ у цьому важливому для нашої держави напряму.


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net