Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

НАПрН України укладено меморандум про співпрацю
з Талліннською школою права (Естонія)
16 травня 2017 року Національну академію правових наук України з офіційним візитом відвідали директор школи права Талліннського технічного університету проф. Танел Керікмае (Tanel Kerikmae) та науковий співробітник цього навчального закладу Арчіл Чочіа (Archil Chochia).

Професор Т. Керікмае розказав про особливості реформування науки та вищої освіти в Естонії, пріоритетні напрямки наукових досліджень національних правових шкіл та про організаційні аспекти навчання за докторськими програмами. Під час зустрічі було підписано двохсторонній меморандум про співпрацю в галузі науки між Талліннською школою права та Національною академією правових наук України.

Меморандумом передбачено проведення спільних наукових досліджень і розробок в правовій сфері, створення дослідних центрів, тимчасових творчих колективів для вирішення важливих проблем в галузі права, організація стажувань, а також спільного наукового керівництва аспірантами та докторантами, організація спільних наукових заходів таких, як конференції, форуми, семінари, підготовка і видання спільних наукових публікацій та інше.
Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net