Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Вітаємо з ювілеєм члена-кореспондента НАПрН України Тетяну Олександрівну Коломоєць!Президія Національної академії правових наук України щиро вітає з ювілеєм Коломоєць Тетяну Олександрівну, заступника академіка-секретаря відділення державно-правових наук і міжнародного права Національної академії правових наук України, декана юридичного факультету Запорізького національного університету, члена-кореспондента НАПрН України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, видатного українського вченого та дослідника.

Шановна Тетяно Олександрівно, нехай все краще, що зроблене Вами, матиме розвиток та продовження, а професійний та життєвий досвід, відповідальне ставлення до справи та цілеспрямованість завжди слугують гарантом успіху в усіх Ваших починаннях!

Нехай Вас надихають рідні люди, підтримують та допомагають колеги, оминають стороною усі негаразди й непорозуміння, а доля шле Вам невичерпну енергію, творчу наснагу, достаток та багато наповнених корисними справами і земними радощами років! Здоров’я, миру, добра і благополуччя Вам і Вашій родині!

З повагою,
колектив президії
Національної академії правових наук України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net