Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Вітаємо з ювілеєм дійсного члена (академіка) НАПрН України Олександра Дмитровича Крупчана!Президія Національної академії правових наук України щиро вітає з ювілеєм – 75-річчям від дня народження Крупчана Олександра Дмитровича, директора Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України, дійсного члена (академіка) НАПрН України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, повного кавалера ордена «За заслуги»!

У цей святковий день бажаємо Вам, шановний Олександре Дмитровичу, творчої наснаги та успіхів у здійсненні усіх Ваших задумів. Нехай Вас завжди супроводжують віра та надія, оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів та бід, додає сил і натхнення.

Хай тепло та затишок родинної оселі надійно захищають Вас, а в майбутньому на Вас чекає ще багато років, наповнених корисними справами і земними радощами. Міцного Вам здоров’я, людського щастя та благополуччя, підтримки рідних, друзів, добра та благополуччя!

З повагою,
колектив президії
Національної академії правових наук України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net