Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Привітання НАПрН України з Днем захисників і захисниць України
Від імені Національної академії правових наук України та від себе особисто щиро вітаю з Днем захисників і захисниць України!

В цей день ми вшановуємо Українців та Українок за їхні героїзм та незламність під час оборони незалежності й територіальної цілісності нашої країни в умовах жорстокої війни росії проти України. День захисників і захисниць України є справжнім святом самовідданості та благородства, що так органічно поєдналося з іншими святами, які відзначають сьогодні, 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. Пресвята Богородиця й нині оберігає українських захисників та захисниць, чоловіків та жінок, які стоять на захисті рідної землі.

Важливо завжди цінувати подвиг патріотів, які виборюють суверенітет і незалежність нашої держави та стоять на їх захисті й сьогодні, пройшовши низку випробувань задля миру та благополуччя, світлого майбутнього прийдешніх поколінь. Прагнення до свободи, єдність переконань та пам'ять про власних героїв – це той фундамент, який дозволяє вистояти українцям у складні часи.

Дякуємо усім, хто стоїть на передовій боротьби з ворогом, виконує бойові задачі та щоденно, крок за кроком, наближає нашу перемогу. Дякуємо кожному захиснику та захисниці, що ми продовжуємо жити на своїй землі, в Україні! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці повсякчас оберігає вас!

Бажаю всім миру та злагоди, родинного затишку, добробуту та любові, натхнення, успіхів у всіх справах, сили духу та патріотизму заради процвітання України!

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

З повагою, Володимир Журавель

В. о. президента НАПрН України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net