Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Вітаємо з ювілеєм президента-засновника, почесного президента НАПрН України Василя Яковича Тація!ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВАСИЛЮ ЯКОВИЧУ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого славного ювілею - 80-річчя від дня народження та 50-річчя науково-педагогічної та громадської діяльності!

У цей урочистий для Вас день сердечно вiтаємо Вас, видатного українського вченого, талановитого педагога, громадського діяча, людину ясного, мудрого чола, великої душі, з цією поважною датою та висловлюємо нашу глибоку повагу за багаторічну самовіддану, бездоганну працю.

За Вашої ініціативи і безпосередньої участі була створена Національна академія правових наук України, президентом якої Ви стали, як один із її засновників і понад 20 років успішно її очолювали. Завдяки визнаному таланту організатора Ви створили золотий фонд української еліти правників та стали за кермо провідного центру правової науки.

Будучи взірцем наполегливості і працьовитості для своїх колег і студентів, педагогом за покликанням, Ви пройшли гідний поваги трудовий шлях, багато років якого пов’язані з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Ваші творчі сили, енергія, величезний науковий і педагогічний талант завжди були спрямовані на розвиток юридичної освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців-юристів та наукових кадрів. Ви добре відомі не тільки як академік НАН України, президент-засновник та почесний президент Національної академії правових наук України, ректор одного з передових вузів країни, видатний науковець, талановитий педагог, досвідчений фахівець, здібний організатор, а й як провідний громадський діяч, людина з принциповою громадянською позицією.

Ваші розробки проблем формування правової, демократичної, соціальної державності в Україні, знайшли своє відбиття не лише у Ваших наукових публікаціях, а й у положеннях чинної Конституції України, проектах судово-правової реформи та інших важливих законодавчих актах, стали вагомим теоретичним підґрунтям удосконалення законодавства України.

Ваш життєвий приклад є заохочувальним для кожного юриста до духовного та професійного зростання, служіння Батьківщині, ідеям права, справедливості, гуманізму. Ваша невичерпна енергія як талановитого вченого є неабияким стимулом до праці і для нас.

Бажаємо Вам доброго здоров’я і оптимізму, творчого натхнення й благополуччя. Нехай Ваша самовіддана праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов рідних, друзів, колег, учнів.

З повагою,
колектив президії
Національної академії правових наук України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net