Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Вітаємо з ювілеєм дійсного члена (академіка) НАПрН України Вячеслава Івановича Борисова!Президія Національної академії правових наук України щиро вітає з ювілеєм – 80-річчям від дня народження Борисова Вячеслава Івановича, радника при дирекції Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, дійсного члена (академіка) НАПрН України, професора кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, професора, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України.

Шановний Вячеславе Івановичу, ми знаємо Вас як видатного вченого-дослідника, талановитого педагога, мудрого порадника, прекрасного організатора та людину великої душі. Ваш високий професіоналізм, безмежна відданість справі, працьовитість та наполегливість завжди були спрямовані на розвиток юридичної освіти і науки, підготовку фахівців-юристів та наукових кадрів найвищого гатунку. Ви пройшли вагомий та гідний шлях, що дало змогу досягти значних успіхів у науковій та педагогічній діяльності, здобути шану й повагу серед колег та студентства.

У день Вашого ювілею бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя та оптимізму. Нехай усі Ваші майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи! Миру й злагоди Вам, Вашим рідним та близьким!

З повагою,
колектив президії
Національної академії правових наук України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net