Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Привітання НАПрН України з Днем Збройних Сил України
Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Від імені Національної академії правових наук України та від себе особисто щиро вітаю зі святом — Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає наш мир та спокій.

Сьогодні Україна відзначає 31-ту річницю з дня створення національних Збройних Сил. Проте, справжня історія розвитку нашого українського війська сягає кількох століть, і його звитяжний шлях нерозривно поєднаний з усіма історичними етапами становлення та розвитку Української держави.

Увібравши в себе кращі національні військові традиції, що сформувалися у важких, кривавих війнах і збройних конфліктах минулого, українська армія за час своєї новітньої історії пройшла складний шлях до формування дієздатної та високоорганізованої бойової структури, впевненої у своїх силах.

Всім, хто сьогодні боронить Україну перед навалою ворога – честь і глибока шана! Збройні Сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу та в її майбутнє!

Шановні наші захисники! Бажаємо Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, невичерпної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

З глибокою повагою,

В. о. президента НАПрН України Володимир Журавель


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net