Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Розпочала роботу школа «Право та цифрові технології»
5 березня 2018 року у Національній академії правових наук України розпочала роботу весняна школа «Право та цифрові технології», присвячена актуальним питанням юридичної науки та практики в цифрову епоху. Участь у весняній школі – чудова можливість оволодіти новими знаннями, набути навички ведення наукової дискусії, підвищити рівень володіння англійською мовою, зустрітися з провідними вітчизняними та іноземними науковцями і юристами-практиками.

У рамках школи будуть обговорюватися такі теми: штучний інтелект та правнича професія, захист персональних даних та кібербезпека, вирішення спорів онлайн та смарт-контракти, особливості регулювання ринку криптовалют, цифрові права людини, електронна комерція та захист права інтелектуальної власності, оподаткування ІТ-бізнесу та ін.

Викладачами школи будуть провідні науковці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національної академії правових наук України та партнерських навчальних закладів Естонії, Німеччини, Литви, Угорщини і Канади, практичним досвідом поділяться представники провідних юридичних фірм «Juscutum» та «Колегія адвокатів України».

Фото © Право та цифрові технології / Law and digital technologies, 2018.

Сторінка весняної школи: https://www.facebook.com/LawDigitalTechnologies/


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net