Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Президент НАПрН України О. В. Петришин прийняв участь у засіданні Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
Президент Національної академії правових наук України Олександр Віталійович Петришин 30 листопада 2018 року взяв участь у робочій нараді членів Адміністративного комітету з метою попереднього обговорення питань порядку денного засідання Національної ради, та цього ж дня прийняв участь у засіданні Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

За дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана участь у засіданні Національної ради України з питань розвитку науки і технологій взяв віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко. Від імені Прем’єр-міністра В’ячеслав Кириленко звернувся до членів Нацради, у вступному слові наголосив, що після виконання передбачених Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність» процедур, пов’язаних з утворенням Національного фонду досліджень, фонд запрацює, будуть визначені пріоритети його діяльності, оголошені перші конкурси, розпочнеться укладання перших грантових угод.

В’ячеслав Кириленко також зазначив, що на початку листопада своїм рішенням Уряд окреслив нові завдання у сфері наукової діяльності як для Національної ради, так і для центральних органів виконавчої влади – затверджено план заходів щодо реформування української наукової сфери. Зокрема, затверджено процедуру атестації наукової діяльності закладів вищої освіти, на основі якої їм надаватиметься базове фінансування. У Державному бюджеті з цією метою передбачено кошти обсягом 100 млн. гривень, а загалом на наступний рік на забезпечення наукової сфери України Уряд виділив 9,364 мільярда гривень, що на 12,5% більше, ніж у 2018 році.

На засіданні Національної ради України з питань розвитку науки і технологій, що проходило під головуванням Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, обговорили формування пропозицій Кабінету Міністрів України щодо персонального складу Наукової ради Національного фонду досліджень України,організаційні заходи, пов’язані з формуванням і початком роботи фонду, формування рекомендацій щодо бюджету Національного фонду досліджень як головного розпорядника бюджетних коштів на 2019 рік.

Матеріали прес-центру Урядового порталу


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net