Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Запрошуємо до участі у міжнародній конференції «Права біженців та внутрішньо переміщених осіб: кращі європейські практики та шляхи їх імплементації в Україні»
Національна академія правових наук України спільно з партнерами — Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), Управлінням Верховного Коміссара ООН з питань захисту прав біженців, Громадською організацією українців Словаччини SME SPOLU — запрошують узяти участь у міжнародній конференції, присвяченій проблемам захисту прав біженців та внутрішньо переміщених осіб в Україні. Захід відбудеться 3-4 квітня 2018 року. Місце проведення - м. Харків, вул. Пушкінська, 70.

Спікерами конференції виступають визнані міжнародні та національні експерти, громадські активісти, науковці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, судді. Програма конференції, окрім виступів та обговорень, включатиме такі круглі столи: «Права біженців та осіб, що шукають притулок в Україні: механізми захисту й актуальні проблеми», «Судовий захист прав внутрішньо переміщених осіб в Україні», «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб і біженців до місцевої громади», «Виборчі права внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних груп населення».

Заявку на участь у конференції просимо надати, заповнивши електронну форму за посиланням: ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ.

Остаточна програма конференції буде формуватися з урахуванням поданих і відібраних до участі заявок зі вказаними в них темами виступів.

Зверніть увагу! Організатори конференції підтвердять Вашу реєстрацію як учасника конференції шляхом направлення листа на Вашу електронну пошту.

Реєстрація триватиме до 15 березня 2018 р. Учасники, участь яких буде підтверджено організаторами конференції, отримають запрошення на свої електронні адреси до 20 березня 2018 р.

За результатами проведення конференції планується видання збірки статей і тез.

Для учасників з інших міст організаторами буде розглянуто можливість відшкодування витрат на проїзд і забезпечення проживання.

Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net