Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Вітаємо з ювілеєм дійсного члена (академіка) НАПрН України Василя Івановича Шакуна!Президія Національної академії правових наук України щиро вітає з ювілеєм – 75-річчям від дня народження Шакуна Василя Івановича, дійсного члена (академіка) Національної академії правових наук України, професора кафедри кримінального права Національної академії внутрішніх справ України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України.

Шановний Василю Івановичу, Ваш високий професіоналізм та відданість справі, знання та досвід, талант і наполегливість дали Вам змогу досягти значних успіхів у науковій діяльності, здобути безмежну шану і повагу серед колег та студентства. Вас знають в Україні та за її межами як видатного науковця, талановитого організатора, інтелігентну, порядну і чуйну людину. Ваш авторитет у колективі високий і непохитний, та, безумовно, заслужений. Вас цінують і поважають студенти, з якими Ви щедро ділитесь знаннями, набутим досвідом і життєвою мудрістю, підтримуючи їх ініціативи.

Щиро бажаємо Вам щедрої долі, міцного здоров’я і наснаги в роботі для втілення сміливих задумів на благо нашої України! Успіхів у всіх споавах та нових плідних здобутків! Нехай усі негаразди оминають Вас і Ваших близьких стороною, родинного добробуту та злагоди, поваги та любові рідних, друзів, колег та студентів!

З повагою,
колектив президії
Національної академії правових наук України


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net