Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІПтНПЕ
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
Право

Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Вищою радою правосуддя та НАПрН України
28 квітня 2023 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Вищою радою правосуддя та Національною академією правових наук України.

Голова ВРП Григорій Усик та виконувач обов’язків президента Національної академії правових наук України, академік Володимир Журавель скріпили своїми підписами Меморандум про співпрацю.

Предметом Меморандуму є співпраця, обмін інформацією та досвідом на основі наукового партнерства у форматі підготовки та реалізації спільних національних та міжнародних, наукових та практичних заходів, проєктів, програм, які сприятимуть ефективній роботі ВРП, підвищенню авторитету правосуддя.

Сторони консолідуватимуть зусилля, координуватимуть діяльність у процесі проведення наукових досліджень, спрямованих на вдосконалення нормативно-правового регулювання у сфері правосуддя. Також організовуватимуть спільні заходи (конференції, семінари, круглі столи, зустрічі тощо), спрямовані на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо стану сфери правосуддя.

Григорій Усик та Володимир Журавель підкреслили важливість об’єднання зусиль задля позитивних змін у судовій системі, зміцнення авторитету правосуддя.

У зустрічі також взяли участь заступник Голови ВРП Дмитро Лук’янов, головний учений секретар НАПрН України Євген Гетьман, начальник управління стратегічного розвитку Національної академії правових наук України Олег Гиляка.


Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail: aprnu@ukr.net