Національна академія правових наук України
Національна академія правових наук України
Статут

Вісник НАПрНУ

Новини

Видавництво

Контакти

Пишіть нам
Національна академія правових наук України
Структурні
підрозділи
НАПрН України
НДІДБМС
НДІППіП
НДІІВ
НДІПЗІР
НДІІіП
НДІВПЗ
НДІФП
Право

Членів НАПрН України відзначено
державними нагородами з нагоди Дня юриста

Відповідно до Указу Президента України №307/2017 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня юриста" за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм:

1. Святоцького Олександра Дмитровича, дійсного члена (академіка) НАПрН України, доктора юридичних наук, професора, головного редактора юридичного журналу «Право України» нагороджено орденом «За заслуги» І ступеня.

2. Кузнєцову Наталію Семенівну, академіка-секретаря відділення цивільно-правових наук НАПрН України, дійсного члена (академіка) НАПрН України, доктора юридичних наук, професора нагороджено орденом княгині Ольги II ступеня.

Колектив президії Національної академії правових наук України щиро вітає Олександра Дмитровича та Наталію Семенівну з високими державними нагородами.


Відбувся другий регіональний міжнародний круглий стіл на тему «Транскордонна співпраця: проблеми та шляхи їх вирішення»

28–29 вересня 2017 року в м. Одеса відбувся другий регіональний міжнародний круглий стіл на тему «Транскордонна співпраця: проблеми та шляхи їх вирішення», організований Генеральною прокуратурою України, Національною академією прокуратури України та Військовою прокуратурою Південного регіону спільно з Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України і Національним інститутом стратегічних досліджень за участі ОБСЄ та інших партнерів.Шановні колеги!

Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН України, Балтійська міжнародна академія (Рига, Латвія), Представництво юридичної фірми «Семенова і партнери» (Рига, Латвія) запрошують Вас взяти участь в міжнародному курсі підвищення кваліфікації «Інноваційне право» за спеціальністю «Право».

Тривалість курсу – з 4 по 17 вересня 2017 р. з дистанційною частиною в Україні та очною частиною в Ризі, Латвії. Курс включає як ряд лекцій на актуальні теми з інноваційного та інвестиційного права, самостійної роботи, так і різноманітну культурну програму ознайомлення з Ригою, Юрмалою і можливістю провести уїк-енд в Стокгольмі (Швеція).

Після закінчення курсу Ви отримаєте міжнародний сертифікат, який підтверджує міжнародний досвід кандидата на присвоєння звання доцента і професора відповідно до положень нового Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань в Україні, затвердженого Наказом МОН України №13 від 14.01.2016 р, а також може враховуватися при ліцензуванні та акредитації освітніх послуг. Реєстрація на курс проходить до 23 серпня 2017 р.


*Додаток: Інформаційний лист та контактні дані (ЗБЕРЕГТИ)


Пішла з життя дійсний член (академік)
Національної академії правових наук України

21 липня 2017 року на 85-му році пішла з життя дійсний член (академік) Національної академії правових наук України Шевченко Ярославна Миколаївна.Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем
правового статусу внутрішньо переміщених осіб
та забезпечення гендерної рівності

16 березня 2017 року Президія Національної академії правових наук України прийняла рішення про створення Навчально-наукової лабораторії дослідження проблем правового статусу внутрішньо переміщених осіб та забезпечення гендерної рівності з подвійним підпорядкуванням Науково-дослідному інституту державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України та Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ. Основним завданням Лабораторії є проведення фундаментальних та прикладних наукових досліджень проблем реалізації політики у сфері захисту прав і свобод людини і громадянина, прав внутрішньо переміщених осіб та забезпечення гендерної рівності.Шановні колеги!

Національна академія правових наук України спільно із Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого запрошує вас взяти участь у роботі круглого столу «Адміністративна процедура: особливості формування української концепції», який відбудеться 15 вересня 2017 року. Місце проведення Круглого столу - Національна академія правових наук України (м. Харків, вул. Пушкінська, 70).


*Додаток: Інформаційний лист (ЗБЕРЕГТИ)


Пішла з життя член-кореспондент
Національної академії правових наук України

7 липня 2017 року на 80-му році пішла з життя член-кореспондент Національної академії правових наук України Кривенко Лідія Тарасівна.Відбулось засідання президії
Національної академії правових наук України

3 липня 2017 року в Київському регіональному центрі Національної академії правових наук України відбулось засідання президії НАПрН України. Участь в засіданні прийняли керівництво Академії, академіки-секретарі відділень, члени президії НАПрН України, директори науково-дослідних інститутів НАПрН України, представники регіональних центрів, члени Академії. На засіданні розглянуто важливі питання діяльності Національної академії правових наук України та її структурних підрозділів.Тіньова економіка: світові тенденції та українські реалії

Під такою назвою 23 червня в Національній академії внутрішніх справ відбулася міжвідомча науково-практична конференція. ЇЇ організатори: МВС України, Національна поліція України, Національна академія правових наук України, Національна академія внутрішніх справ, громадська організація «Всеукраїнська асоціація кримінального права», інформаційно-аналітичний журнал «Економіка. Фінанси. Право».Засідання президії
Національної академії правових наук України

3 липня 2017 р. відбудеться засідання президії Національної академії правових наук України. Засідання буде проведено за адресою: м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3 (приміщення Київського регіонального центру Національної академії правових наук України).
Початок засідання - 13.00.


*Додаток: Проект порядку денного засідання президії (ЗБЕРЕГТИ)


Проект ГЕФ-ЮНІДО «Екологічно обґрунтоване поводження та остаточне видалення поліхлорованих дифенілів (ПХД) в Україні»

12-13 червня в Національній академії правових наук України проходить обговорення Проекту ГЕФ-ЮНІДО «Екологічно обґрунтоване поводження та остаточне видалення поліхлорованих дифенілів (ПХД) в Україні». Проект ГЕФ-ЮНІДО «Екологічно обґрунтоване поводження та остаточне видалення поліхлорованих дифенілів (ПХД) в Україні» передбачає допомогу Україні в розробці нормативно-правової бази, проведенні інвентаризації та безпечного знищення стійких органічних забруднювачів. В Україні виявлено понад близько 5000 тонн ПХД. Згідно з умовами Стокгольмської конвенції усунути ці об’єми ПХД необхідно до 2028 року. Співорганізаторами заходу виступають Global Environment Facility, United Nations Industrial Development Organization, Міністерство екології та природних ресурсів України, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Національна академія наук України, Національна академія правових наук України та інші.


Президента НАПрН України нагороджено нагрудним знаком
«Відзнака Голови Конституційного Суду України»

Президента НАПрН України Петришина Олександра Віталійовича нагороджено нагрудним знаком «Відзнака Голови Конституційного Суду України» за особистий внесок у розбудову правової держави, утвердження принципів верховенства права, високий професіоналізм, значні успіхи у підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі права та вагомий внесок в організацію і проведення Другого конгресу Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів «Роль конституційних судів у тлумаченні положень національних конституцій в контексті загальновизнаних принципів і норм міжнародного права та права ЄС, рішень міжнародних судів».Відбувся Другий Конгрес Асоціації конституційного правосуддя
країн регіонів Балтійського та Чорного морів (BBCJ)

1-2 червня 2017 року відбувся Другий Конгрес Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів (BBCJ): «Роль конституційних судів в тлумаченні положень національних конституцій в контексті загальновизнаних принципів та норм міжнародного права, права ЄС, рішень міжнародних судів».

Захід організовано Конституційним Судом України спільно з Національною академією правових наук України, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва.До уваги наукової спільноти!

16 червня 2017 року у приміщенні Національної академії правових наук України відбудеться чергове засідання Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації. Початок засідання Ради о 15 год.

Рада молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації створена на підставі розпорядження Голови Харківської обласної державної адміністрації від 14.04.2017 р. з метою об’єднання наукової молоді Харківської області, всебічного сприяння реалізації прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у відповідній сфері, забезпечення активної участі у проведенні наукових досліджень та захисту їх прав та інтересів України.


Оголошується конкурс тематики
фундаментальних досліджень та їх виконавців

Відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1084 «Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення наукових досліджень і розробок, проектних та конструкторських робіт за рахунок коштів державного бюджету» та Положення про проведення конкурсу на здійснення наукових розробок, затвердженого президією НАПрН України, оголошується конкурс тематики фундаментальних досліджень та їх виконавців, замовником яких є Національна академія правових наук України, фінансування яких здійснюється головним розпорядником бюджетних коштів у межах базового фінансування підпорядкованих наукових установ.НАПрН України укладено меморандум про співпрацю
з Талліннською школою права (Естонія)

16 травня 2017 року Національну академію правових наук України з офіційним візитом відвідали директор школи права Талліннського технічного університету проф. Танел Керікмае (Tanel Kerikmae) та науковий співробітник цього навчального закладу Арчіл Чочіа (Archil Chochia).
Пішов з життя член-кореспондент
Національної академії правових наук України

12 травня 2017 року на 57-му році пішов з життя член-кореспондент Національної академії правових наук України Задорожній Олександр Вікторович.Дійсного члена (академіка) НАПрН України
Наталію Семенівну Кузнєцову обрано керівником НАЗЯВО

23 березня 2017 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти пройшло голосування за нового голову. За результатами головою НАЗЯВО одноголосно обрано дійсного члена (академіка) НАПрН України, академіка-секретаря відділення цивільно-правових наук НАПрН України, доктора юридичних наук, професора Кузнєцову Наталію Семенівну.Члена-кореспондента НАПрН України Сергія Головатого призначено членом Європейської Комісії "За демократію через право"

Відповідно до Указу Президента України №65/2017 Головатого Сергія Петровича - члена-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, засновника Української правничої фундації призначено членом Європейської Комісії "За демократію через право" (Венеціанська Комісія).Наверх

Національна академія правових наук України
© Національна академія правових наук України
61024, Українa, м. Харків, вул. Пушкінська, 70 тел. (057) 704-19-01, факс (057) 704-19-10
E-mail aprnu@ukr.net